Tego słucham: Ania Dąbrowska

“Tego słucham” to nowy cykl na POPHEART.pl!  Gwiazdy prezentują w nim swoje ulubione utwory, skupiając się jednak na tych, które brzmią u nich najczęściej w ostatnich dniach. Jako pierwsza, swoją playlistą podzieliła się z nami Ania Dąbrowska.

Ania Dąbrowska to wokalistka, której chyba nikomu nie trzeba przestawiać. Popularność przyniósł jej udział w pierwszej edycji programu “Idol”. Na swoim koncie ma sześć albumów – ostatni z nich “Dla naiwnych marzycieli” ukazał się 4 marca 2016 roku nakładem Sony Music Poland.

Niestety nie wszystkie utwory wybrane przez Anię były dostępne na Spotify, dlatego dwa z nich znalazły się poniżej w formie klipów z YouTube. Miłego słuchania!

Za pomoc w realizacji dziękujemy oczywiście Ani, jak również Sony Music Poland, a Was zachęcamy do obserwowania naszego profilu na Spotify. Znajdziecie go tutaj 🙂

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus