Taylor Swift już nagrywa kolejny album? Jej przyjaciółka potwierdza!

To raczej nie był dobry rok dla Taylor Swift. Po gigantycznej aferze związanej z utworem „Famous”, średnio przyjemnej wymianie zdań z Kanye Westem Kim Kardashian-West oraz publicznych oskarżeniach jej byłego chłopaka Calvina Harrisa o zdradę, artystka wyraźnie wycofała się z mediów żeby przeczekać najgorsze z dala od światła reflektorów. Porażki mogą się jednak już wkrótce przerodzić w jej kolejny ogromny sukces, bo Swift rozpoczęła podobno nagrania do swojego kolejnego albumu!

Źródłem informacji o przymiarkach piosenkarki do szóstego krążka jest jej bliska przyjaciółka, modelka Gigi Hadid, która wyznała podczas swojego ostatniego wywiadu w trakcie New York Fashion Week, że artystka rozpoczęła już prace nad swoją nową muzyką. Szanse, że album ukaże się jeszcze w tym roku są raczej niewielkie, ale spekuluje się, że przyszły już będzie kolejny raz należał właśnie do Taylor. Przypomnijmy, że kilka dni temu potwierdzono również, że Swift rozstała się ostatecznie z Tomem Hiddlestonem, dlatego wiele osób przyjęło wiadomość o nagraniach nowego materiału raczej bez zaskoczenia. Swift współpracuje również podobno z tymi samymi producentami, którzy byli odpowiedzialni za jej ostatni krążek “1989”.

Przypomnijmy, że w związku z ostatnimi wydarzeniami czeka nas najdłuższa przerwa od nowej muzyki Taylor od czasu jej debiutu. Zarówno promocja jak i trasa koncertowa związane z ostatnim albumem już dawno się zakończyły, a artystka w ciągu ostatnich dziesięciu lat wydawała każdy kolejny album dwa lata po poprzednim – cztery razy miało to miejsce w październiku i raz w listopadzie. Nadchodzące wydawnictwo będzie więc pierwszym krążkiem, który wyłamie się z wyznaczonego przez piosenkarkę trendu.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus