Panic at the Disco! w teledysku do piosenki “LA Devotee”!

Panic! at the Disco, amerykański zespół pod nazwą którego występuje aktualnie jedynie jego frontman, Brendon Urie, kontynuuje promocję swojego wydanego w tym roku albumu. Wokalista zakończył niedawno swoją światową trasę promującą wydawnictwo, jednak już niedługo rozpocznie kolejną serię (w większości wyprzedanych już) koncertów. Nie oznacza to oczywiście końca promocji krążka w mediach – po wydanym w maju teledysku do piosenki “Don’t Threaten Me With a Good Time”, przyszedł teraz czas na kolejny klip!

„LA Devotee” było drugim promocyjnym utworem ujawnionym jeszcze przed premierą wydanego w styczniu albumu “Death of a Bachelor”. Teledysk do piosenki miał swoją premierę 22 września i główną rolę obok Brendona zagrał w niej znany z serii Stranger Things aktor Noah Schnapp. Za produkcję kawałka odpowiedzialny jest Jake Sinclair, który razem z wokalistą jest współautorem jego warstwy lirycznej.

Przypomnijmy, że ostatni krążek Panic! at the Disco zatytułowany „Death of a Bachelor” został wydany na początku tego roku i dzięki niemu Urie po raz pierwszy zadebiutował na szczycie amerykańskiej listy Billboard 200. Teledysk do piosenki “LA Devotee” możecie obejrzeć poniżej!

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus