Oficjalny teledysk taneczny do “Cold Water” Major Lazer już w sieci!

Amerykańska grupa Major Lazer, znana przede wszystkim z takich hitów jak „Lean On” czy „Powerful”, przygotowuje się aktualnie do wydania swojej najnowszej płyty zatytułowanej „Music Is The Weapon”. Zespół oprócz nagrywania nowego krążka skupiał się ostatnio również na swojej europejskiej trasie, która miała swoją konkluzję w ostatnią niedzielę w Berlinie. Po wydanej niedawno koncertowej wersji klipu nakręconej w trakcie wspomnianej trasy, Diplo i jego towarzysze prezentują tym razem oficjalny teledysk do utworu.

Nowy i ostateczny obraz do piosenki „Cold Water” zadebiutował dziś na kanale YouTube grupy i jest to tym razem jego wersja taneczna. W związku z tym w klipie nie zobaczymy członków grupy ani śpiewających w utworze artystów, gdyż podobnie jak w przypadku “Sorry” Justina Biebera, całość skupia się wokół choreografii, którą w tym przypadku zaprezentowały Sara Bivens, Helen Gedlu, Jaylene Mendoza, Andranita Smith-Shannon.

Przypomnijmy, że singiel „Cold Water” z udziałem Justina Biebera i MØ zadebiutował na szczycie list sprzedaży w wielu krajach na całym świecie, a także na drugim miejscu zestawienia Billboard Hot 100. Ostatni album grupy, „Peace Is The Mission”, miał swoją premierę w 2015 roku.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus