Michał Szpak w teledysku do utworu “Rosanna”

„Rosanna” to kolejny anglojęzyczny singiel Michała Szpaka. Do utworu powstał właśnie, długo wyczekiwany przez fanów teledysk, w którym można podejrzeć wokalistę nie tylko na scenie ale również za kulisami. Kamera przez wiele tygodni towarzyszyła artyście, aby z zarejestrowanego materiału powstał swego rodzaju mini film ukazujący życie w trasie wokalisty. Utwór „Rosanna” pochodzi z albumu „Byle być sobą”, który ukazał się w listopadzie 2015 roku.

 

Ten młody, charyzmatyczny artysta, posiadający jeden z najlepszych głosów w Polsce już od kilku lat zachwyca nas swoimi występami na żywo. Podczas Konkursu Piosenki Eurowizji 2016 przekonała się o tym ponownie nie tylko cała Polska, ale również cała Europa! Michał Szpak rewelacyjnie wykonał utwór „Color of your life”, zajmujący tym samym 8. miejsce w finale i 3. miejsce w głosowaniu widzów. Podczas koncertu „Złote Opole” otrzymał Grand Prix. Płyta „Byle być sobą” trafiła na pierwsze miejsce OLiS i stale utrzymuje się w czołówce listy najlepiej sprzedających się albumów w Polsce. Krążek zyskał już status Złotej Płyty a singiel „Color Of Your Life” pokrył się podwójną platyną.

Kilka tygodni temu Michał zaśpiewał swój nowy singiel w programie śniadaniowym “Dzień dobry TVN”. Możecie go obejrzeć m.in. na stronach Party.pl.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus