“Mad Love.” od JoJo już wkrótce w sprzedaży! Poznaj wszystkie szczegóły wydawnictwa

Amerykańska wokalistka i autorka tekstów Joanna Levesque, znana szerszej publiczności jako JoJo, już wkrótce zadebiutuje po raz kolejny na listach sprzedaży ze swoim trzecim oficjalnym albumem. Artystka powraca na scenę po dziesięcioletniej przerwie spowodowanej batalią sądową ze swoją poprzednią wytwórnią, która wyraźnie nie wywiązywała się ze swoich obowiązków. Teraz jednak zapomnijmy o tym co złe i skupmy się na nadchodzącej erze wokalistki, której zwieńczenie w postaci nowego krążka nastąpi już za miesiąc!

Nowe wydawnictwo artystki zatytułowane “Mad Love.” ukaże się już 14 października nakładem Atlantic Records. Standardowa edycja albumu zawierać będzie w sumie jedenaście premierowych kompozycji, w tym pierwszy singiel “F*** Apologies.”, w którym gościnnie usłyszeć możemy również amerykańskiego rapera Wiza Khalifę. Wersja deluxe wzbogacona zostanie o cztery kolejne numery, które na ten moment wciąż niestety pozostają nieznane. Cyfrowa przedsprzedaż “Mad Love.” rusza już 16 września, a utwór “Music.” będzie drugim przedsmakiem nowego materiału i pierwszym przedpremierowym bonusem dla chętnych na zakup krążka przed datą wydania.

Przypomnijmy, że JoJo jest aktualnie w trasie koncertowej, gdzie występuje przed Fifth Harmony w ramach amerykańskiej części ich trasy 7/27 Tour. Jej dyskografię zamyka wydany w 2006 roku krążek „The High Road”, zawierający hitowy singiel „Too Little Too Late”. W międzyczasie artystka wydała również nakładem Atlantic Records trzy EPki. Wszystkie znane jak dotąd szczegóły krążka “Mad Love.” prezentujemy poniżej!

JoJo-Mad-Love.-2016

Spis utworów:
1. Music.
2. I Can Only. (feat. Alessia Cara)
3. F*** Apologies. (feat. Wiz Khalifa)
4. Fab. (feat. Remy Ma)
5. Mad Love.
6. Vibe.
7. Honest.
8. Like This.
9. Edibles.
10. High Heels.
11. I Am.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus