Justin Timberlake chętny na ponowną współpracę z Britney Spears? “Byłoby super”

Justin Timberlake, amerykański wokalista i aktor, skupia się od jakiegoś czasu dużo bardziej na swojej karierze filmowej niż muzycznej. Po ostatnim wyznaniu artysty, że nowego albumu spodziewać możemy się najwcześniej za około dwa lata, wielu fanów poczuło się rozczarowanych i porzuciło nadzieje na rychły powrót Justina z premierowym materiałem.

Jest jednak iskierka nadziei na coś specjalnego, bo sam zainteresowany ogłosił właśnie, że chętnie zgodziłby się na współpracę… ze swoją byłą dziewczyną, Britney Spears! Podczas wywiadu udzielonego 13 września telewizji E! Timberlake wyznał, że nie ma nic przeciwko ponownej kolaboracji i “byłoby super” gdyby faktycznie udało się ten plan zrealizować. Przypomnijmy, że niedawno podobne chęci wyraziła również sama artystka, stąd rewelacje te budzą ogromne emocje w świecie muzyki pop. Zobaczcie, co powiedział Timberlake w rozmowie z dziennikarzem programu E! News!

Tak powiedziała? No pewnie! Jasne, że tak! (…) Wybaczcie, że przegapiłem tak istotną informację. Jestem dostępny, czekam na kontakt.

Wygląda na to, że nie ma żadnych przeszkód w realizacji jakiegoś wspólnego projektu. Czy jesteśmy zatem właśnie świadkami kolejnego wielkiego projektu, o którym fani obojga wykonawców dyskutowali od tak wielu lat? Pewnie nie, ale nikt nam w końcu nie zabronił pomarzyć…

Britney and Justin

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus