Bebe Rexha ujawnia tracklistę albumu “A.Y.F.”!

Bebe Rexha, amerykańska piosenkarka i autorka tekstów, zakończyła już jakiś czas temu prace nad swoim debiutanckim albumem. Po wydanym w marcu singlu „No Broken Hearts” z gościnnym udziałem raperki Nicki Minaj, gwiazdka dalej kompletowała materiał na swój pierwszy krążek i w międzyczasie wystąpiła gościnnie w nowym utworze Martina Garrixa „In The Name of Love”. Efekty wielomiesięcznych przygotowań Rexhy poznamy zatem już wkrótce, a artystka ujawniła właśnie tracklistę swojego debiutanckiego krążka!

Debiutancki krążek zatytułowany „A.Y.F.” ukaże się prawdopodobnie już w październiku nakładem Decaydance, Island, Def Jam oraz Warner Bros. Jakiś czas temu Rexha potwierdziła współpracę z brytyjskim producentem o pseudonimie MNEK oraz zapowiedziała piosenkę „F.F.F. (**** Fake Friends)”, w której oprócz niej usłyszymy również amerykańskiego rapera G-Eazy’ego. Wbrew krążącym od jakiegoś czasu plotkom, na albumie nie znajdą się ostatecznie pochodzące z wydanej w maju EPki single “I Can’t Stop Drinking About You” oraz “I’m Gonna Show You Crazy”.

Tracklistę pierwszego albumu Bebe Rexhy prezentujemy poniżej. Drugi oficjalny singiel z krążka, “F.F.F. (**** Fake Friends)”, będzie mieć swoją premierę radiową jeszcze we wrześniu. Do utworu powstał już prawdopodobnie teledysk, który ujrzy światło dzienne już wkrótce.

Spis utworów “A.Y.F.”:

1. Atmosphere
2. Small Doses
3. I Got You
4. **** Fake Friends (F.F.F.) [feat. G-Eazy]
5. Bad Bitch (feat. Ty Dolla $ign)
6. Between Us
7. Gateway Drug
8. Naughty
9. No Broken Hearts (feat. Nicki Minaj)
10. The Way I Are

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus