“Back to Life” – posłuchaj nowej piosenki Alicii Keys!

Alicia Keys, amerykańska wokalistka i autorka tekstów, pracuje od jakiegoś czasu nad swoim nowym albumem, który ma się ukazać jeszcze w tym roku. Jakiś czas temu artystka zaprezentowała światu pierwszy singiel z krążka, „In Common”, który zapowiada zupełnie nową erę w jej karierze. Prace nad wydawnictwem wciąż trwają, a tymczasem Keys nagrała utwór do jednej z najnowszych disneyowskich produkcji, który właśnie trafił do sieci!

Piosenka “Back to Life” znalazła się na ścieżce dźwiękowej do filmu “Queen of Katwe”, którego amerykańska premiera planowana jest na 30 września. Kawałek został napisany przez artystkę we współpracy z Carlo Montagnesem oraz Billy’m Walshem. Sam utwór opisywany jest jako kompozycja bardzo emocjonalna i inspirująca – idealnie wpasowująca się w klimat obrazu, do którego została stworzona.

Przypomnijmy, że Keys pracuje obecnie nad następcą wydanego w 2012 roku albumu „Girl on Fire”, którego tytułowy singiel odniósł znaczący sukces na całym świecie. Bliższe szczegóły tegorocznego albumu wokalistki nie są jeszcze na ten moment znane. Piosenkę “Back to Life” prezentujemy Wam poniżej!

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus