“Anymore” – zobacz nowy teledysk Melanie C!

Melanie C, angielska wokalistka i autorka tekstów, już niedługo powróci na scenę ze swoim siódmym albumem. Po wydanym w lipcu utworze “Numb”, nagranym z angielskim duetem Sons of Sonix, gwiazda kontynuowała prace nad swoim premierowym materiałem, który usłyszymy już wkrótce. Dziś natomiast artystka zaprezentowała teledysk do nowego singla promującego jej nadchodzące wydawnictwo.

“Anymore” jest drugą kompozycją pochodzącą z nowego krążka artystki “Version of Me”, którego premiera odbędzie się już 21 października nakładem Red Girl Records. Utwór został zaprezentowany po raz pierwszy podczas audycji Chrisa Evansa Morning Show w rozgłośni BBC Radio 2, natomiast krótko po tym na oficjalnej stronie magazynu i-D pojawił się również teledysk do piosenki. “Anymore” jest jednocześnie pierwszym oficjalnym singlem z “Version of Me” i zadebiutował w sprzedaży cyfrowej w serwisie Apple Music 6 września.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Melanie Chisholm zamyka wydany w 2012 roku album “Stages”, który zadebiutował ostatecznie na 50. miejscu brytyjskiej listy sprzedaży. Teledysk do piosenki “Anymore” oraz szczegóły krążka “Version of Me” prezentujemy poniżej!

Melanie-C-Version-of-Me-2016-2480x2480

Tracklista:

1. Dear Life
2. Escalator
3. Anymore
4. Something for the Fire
5. Version of Me
6. Numb (Sons of Sonix & Melanie C)
7. Room for Love
8. Unravelling
9. Loving You Better
10. Our History
11. Blame

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus