Zayn na nowym albumie M.I.A.? “Mieliśmy kilku wspólnych znajomych i tak to się zaczęło”

M.I.A., brytyjska artystka i autorka tekstów, już niedługo powróci ze swoim nowym materiałem. Po długiej walce z własną wytwórnią i groźbami własnoręcznego wypuszczenia materiału do sieci, gwiazda w końcu ustaliła datę premiery i tytuł wydawnictwa, na które fani czekali od dawna. Do premiery coraz bliżej, a w związku z tym również sama zainteresowana uchyla rąbka tajemnicy odnośnie jednej z kolaboracji na nowym krążku.

W wywiadzie dla amerykańskiego magazynu Entertainment Weekly M.I.A. wyznała, że oprócz Skrillexa i Diplo zaprosiła również do współpracy Zayna Malika, który wydaje swoją muzykę pod szyldem tej samej wytwórni. Utwór zatytułowany “Freedun” ma znaleźć się na najnowszym albumie artystki “A.I.M.”, którego premiera zaplanowana jest na 9 września. O okolicznościach ich współpracy wokalistka powiedziała:

Mamy tych samych wydawców, którzy chcieli żebym nagrała dla Zayna kilka dem. Zanim zaczęłam pisać materiał na swój album to pomyślałam, że może powinnam napisać też coś dla innych osób. Naprawdę chciałam napisać jakiś utwór dla Zayna… Mieliśmy kilku wspólnych znajomych i tak to się zaczęło. Nie nagabywałam go wcześniej o współpracę na mój własny album. Pomyślałam, że najpierw chcę spróbować napisać piosenkę właśnie dla niego.

“A.I.M.” będzie pierwszym pełnym albumem artystki od czasu wydanego w 2013 roku krążka “Matangi”. Wydawnictwo promuje singiel “Go Off”, za którego produkcję odpowiadają Skrillex, Blaqstarr oraz Tom Manaton.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus