Plejada gwiazd w reedycji “Where is the Love?” The Black Eyed Peas! Poznaj szczegóły singla

Tęskniliście za The Black Eyed Peas? Choć trudno w to uwierzyć, to od ostatniego singla zespołu zatytułowanego “Yesterday” minął już rok! Krążyły oczywiście różne pogłoski o powrocie zespołu z nową muzyką, a przede wszystkim z wokalistką grupy – Fergie, jednak jak dotąd nic jeszcze nie stało się faktem. Teraz will.i.am i jego koledzy przypominają o sobie po raz kolejny – nie chodzi jednak o premierowy materiał, a o połączenie sił z innymi artystami w słusznej sprawie.

Jakiś czas temu potwierdzona została informacja, że wydany w 2003 roku hit grupy “Where is the Love?” doczeka się wkrótce reedycji. Tym razem na szczęście plotki okazały się prawdziwe, a nowa wersja singla ma pojawić się w sprzedaży cyfrowej już dziś, czyli 31 sierpnia. To jednak nie wszystko, gdyż do utworu dodały również swoją cegiełkę znane osobistości, takie jak Mary J. Blige, Diddy, Jamie Foxx, Nicole Scherzinger, The Game, Jessie J, Andra May, Tori Kelly, Justin Timberlake, Ty Dolla $ign, Usher, DJ Khaled, A$AP Rocky oraz Jaden Smith.

Nie ma w tym momencie pewności, czy w projekcie weźmie udział również Fergie, która zajmuje się obecnie pracą nad swoim drugim solowym albumem. Wszystkie środki ze sprzedaży singla trafią do wybranych organizacji charytatywnych, m.in. fundacji Aylan Kurdi czy zbiórki środków dla Altona Sterlinga. Pełną listę możecie zobaczyć na stronie www.wheresthelove.com.

Przypomnijmy, że dyskografię grupy zamyka wydany w 2010 roku album “The Beginning”, z którego pochodziły takie hity jak “The Time (Dirty Bit)”, “Just Can’t Get Enough” oraz “Don’t Stop the Party”. Na nowy krążek może nam przyjść jednak jeszcze długo poczekać – jakiś czas temu jeden z członków zespołu, will.i.am, wyraził swój sprzeciw wobec wydawania nowego longplayu grupy, nazywając nagrywanie albumów “stratą czasu”. No cóż…

Udostępnij na Google Plus