Nowy singiel Zary Larsson już w piątek?

Zara Larsson, szwedzka piosenkarka i autorka tekstów, przygotowuje się od jakiegoś czasu do wydania swojego drugiego albumu. Po dużym sukcesie singli „Lush Life” oraz „Never Forget You”, nagranego z brytyjskim artystą i producentem występującym pod pseudonimem MNEK, przyszedł teraz czas na ugruntowanie jej pozycji na światowym rynku muzyki pop. Niedawno informowaliśmy, że prace nad nowym materiałem zostały oficjalnie zakończone – dziś natomiast jeden z amerykańskich dziennikarzy radiowych potwierdził, że pierwszy singiel z krążka poznamy już w ten piątek!

Premierowa kompozycja z drugiego krążka Larsson nazywać się będzie “Ain’t My Fault”, a sam utwór zadebiutuje w rozgłośniach radiowych i sprzedaży cyfrowej już 2 września. Za warstwę tekstową odpowiedzialni są sama artystka, MNEK oraz producent muzyczny Tiyon “TC” Mack. Informację potwierdził już na swoim koncie na Snapchacie bostoński dziennikarz radiowy DJ Pup Dawg.

Przypomnijmy, że według pierwszych informacji nowy album piosenkarki planowany był na wrzesień, jednak ostatecznie data wydania wydawnictwa została przesunięta. Krążek ma obecnie ukazać się jeszcze w tym roku, jednak brak jest na ten moment jeszcze jakichkolwiek bliższych szczegółów. Za nowe kompozycje Larsson odpowiedzialni są m.in. Max Martin, Dr. Luke, MNEK, a ostatnio również duet producencki Stargate oraz Charlie Puth. Co z tego wyniknie? Przekonamy się już wkrótce!

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus