Martin Garrix i Bebe Rexha prezentują klip do “In The Name of Love”!

Martin Garrix, holenderski DJ i producent, przygotowuje się do premiery swojego pierwszego albumu. Autor hitu „Animals” powrócił niedawno z nowym singlem zatytułowanym “In the Name of Love”, w którym gościnnie zaśpiewała amerykańska wokalistka i autorka tekstów Bebe Rexha. Do utworu powstał również teledysk, który właśnie zadebiutował w sieci.

Piosenka „In the Name of Love” jest pierwszym promocyjnym singlem z debiutanckiego albumu DJ’a , który ma ukazać się jeszcze w tym roku pod szyldem Sony Music International. Kawałek miał już swoją oficjalną premierę podczas Ultra Music Festival w Miami, jednak dopiero niedawno ukazał się on do zakupu w wersji cyfrowej. Klip do utworu miał swoją premierę 9 sierpnia w serwisie Apple Music.

Debiutancki album Garrixa ma ukazać się jeszcze w tym roku, jednak szczegóły nie są jeszcze znane. Sam zainteresowany potwierdził niedawno, że album jest już gotowy, a jego premiera zbliża się wielkimi krokami. Klip do utworu “In the Name of Love” możecie obejrzeć poniżej.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus