ZAKOŃCZONY: Najlepsze utwory Jasona Derulo [TOP 5]

Kilka tygodni temu, a dokładnie 29 lipca ukazał się nowy album Jasona Derulo. Artysta postanowił podsumować 10-lecie swojej działalności muzycznej. Zrobił to w formie kompilacji o wszystko mówiącym tytule “Platinum Hits”. Kolekcja przygotowana przez Jasona Derulo obejmuje 12 piosenek, z których 11 to platynowe lub multiplatynowe przeboje. W zestawie, zapewne tylko do czasu, sukcesów nie ma tylko jedna kompozycja, premierowa “Kiss The Sky”.

Wybraliśmy dla was PIĘĆ naszych zdaniem najlepszych utworów wokalisty. Mamy też dla was konkurs, ale o tym poniżej.

1. “Want To Want Me”

2. “Marry Me”

3. “If It Ain’t Love”

4. “Kiss The Sky”

5. “Cheyenne”

 

KONKURS! Ciekawi jesteśmy jakie są wasze ulubione utwory Jasona Derulo? Przygotujcie swoją playlistę z pięcioma numerami artysty oraz krótką argumentacją dlaczego wybraliście poszczególne piosenki. Na zgłoszenia czekamy pod adresem redakcja@popheart.pl.

Konkurs trwa do 18 sierpnia 2016 roku. W temacie maila wpiszcie JASON DERULO. Nagrodzimy trzy osoby. Nagrodą jest krążek “Platinum Hits”! Nagrodzimy najbardziej kreatywne i najciekawsze argumentacje 🙂

POWODZENIA!

— Zwycięzcy otrzymali od nas maile z informacją o wygranej —

Ogólny regulamin konkursów znajduje się na stronie. Wysyłką nagród zajmuje się Warner Music Poland.
Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus