Dr. Luke współproducentem “Work From Home” Fifth Harmony? Pominięto go na liście producentów!

Sądowa batalia producenta Lukasza Gottwalda, znanego w branży muzycznej jako Dr. Luke, i amerykańskiej piosenkarki Keshy nie wyszła najwyraźniej na dobre żadnej ze stron. Po podaniu do informacji publicznej przez gwiazdę domniemanego molestowania i podłego traktowania przez swojego byłego pracodawcę, producent stracił wiele nie tylko w oczach współpracowników, ale również opinii publicznej. Taka rysa na wizerunku znanego producenta oczywiście przełożyła się również negatywnie na jego życie zawodowe.

Według najnowszych informacji Dr. Luke przez pewien czas tworzył kolejne utwory dla topowych gwiazd, ale w obawie przed krytyką jego nazwisko… nie pojawiało się w oficjalnych informacjach na temat produkcji. Przykładem ma być utwór “Work From Home” grupy Fifth Harmony, który według wytwórni Sony Music Entertainment wyprodukowali Ammo oraz Dallas K. O ile drugi z producentów jest niezależnym twórcą muzyki EDM i nie ma z Gottwaldem raczej nic wspólnego, o tyle Ammo jest jego bliskim współpracownikiem od wielu lat. Wytwórni najwyraźniej bardzo zależało, żeby tocząca się nadal sądowa batalia nie wpłynęła negatywnie na promocję zespołu.

Kolejnym przykładem na celowe maskowanie wkładu producenta w kariery znanych osób może być odsunięcie Gottwalda od produkcji najnowszego singla Katy Perry, “Rise”. Nie jest niczym dziwnym, że w świetle tak poważnych oskarżeń piosenkarka mogła zwyczajnie odciąć się od swojego wieloletniego producenta, jednak praktycznie wszystkie osoby z jego otoczenia są wciąż zaangażowane zarówno w “Rise”, jak i w najnowszy album Perry. Chodzą również pogłoski, że to Dr. Luke negocjował jej kontrakt muzyczny z NBC na wykonanie utworu na tegoroczną Olimpiadę…

Podobnych możliwości jest oczywiście więcej, jednak poruszamy się jedynie w sferze domysłów i nic nie zostało (i pewnie nie zostanie) oficjalnie potwierdzone. Dr. Luke wyprodukował jawnie ostatni singiel Jennifer Lopez “I Ain’t Your Mama”, faktem jest jednak, że od wybuchu pamiętnej afery producent pojawia się w oficjalnych rozpiskach coraz rzadziej. Ghost producing, czyli produkcja utworu bez podawania autora do informacji publicznej, to najwyraźniej jedyna szansa dla Luke’a żeby nie wypaść z branży.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus