Doda i Tomek Lubert reaktywują Virgin!

Doda i Tomek Lubert postanowili reaktywować zespół Virgin! Po prawie dziesięciu latach, zespół zapowiada nowy singiel. Utwór “Hard Heart” będzie można usłyszeć już jutro podczas gali rozdania nagród Daf Bama Music Awards 2016 w Hamburgu.

Zespół Virgin powstał w 2000 roku z inicjatywy Tomka Luberta. Debiutancki krążek grupy “Virgin” ukazał się dwa lata później i przyniósł takie hity jak “Mam tylko Ciebie” czy “To Ty”. Kolejne wydawnictwa zespołu “Bimbo” i “Ficca” niosły za sobą kolejne przeboje, a zespół zyskał ogromną popularność.

1 stycznia 2007 roku na oficjalnej stronie zespołu Tomasz Lubert, wystosował oświadczenie o zakończeniu działalności grupy. Wtedy także rozpoczęła się solowa kariera Dody. Artystka wydała dotychczas dwa albumy: “Diamond Bitch” oraz “7 pokus głównych”.

Pierwsze informacje o reaktywacji Virgin zaczęły pojawiać się w 2014 roku. Wtedy właśnie na oficjalnym kanale Dody w serwisie YouTube zamieszczony został akustyczny minikoncert zespołu Virgin nagrany 7 lutego 2014 w Hear Studio w Warszawie. Doda wraz z akompaniującym jej na gitarze Lubertem wykonała mniej znane utwory zespołu, pochodzące z trzech albumów grupy. Teraz chyba można już mówić o pełnej reaktywacji. Profil grupy na Facebooku został odświeżony, dodano nowe zdjęcia, w tym jedno promujące nowy singiel.

virgin

Jak zapewnia Doda, płyta zespołu Virgin została już nagrana. Nie wiadomo czy ukaże się ona w tym roku. Mamy nadzieję, że TAK!

Nas powrót Virgin cieszy, a was?

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus