Ariana Grande i Nicki Minaj w klipie do “Side to Side”!

Ariana Grande, amerykańska wokalistka i aktorka, kontynuuje promocję swojego ostatniego albumu “Dangerous Woman”. Po wydanym niedawno singlu “Into You”, który odniósł spory komercyjny sukces na całym świecie, młoda gwiazda wybrała już kolejną piosenkę promocyjną z krążka. Po wczorajszym występie podczas gali MTV Video Music Awards 2016, gdzie po raz pierwszy zaprezentowała nowy singiel na żywo, dziś możemy już oficjalnie zobaczyć do niego również obrazujący go teledysk.

Utwór “Side to Side” jest trzecim singlem promującym ostatni album artystki zatytułowany “Dangerous Woman”, którego premiera odbyła się w maju tego roku. Gościnnie, zarówno w piosence jak i w samym klipie, pojawia się również amerykańska raperka Nicki Minaj. Oficjalna premiera teledysku odbyła się 29 sierpnia na kanale Vevo artystki, a za reżyserię obrazu odpowiedzialna jest Hannah Lux Davis.

Grande planuje również ruszyć w przyszłym roku w trasę koncertową Dangerous Woman Tour, której szczegóły na ten moment nie są jeszcze znane. Teledysk do “Side to Side” obejrzeć możecie poniżej.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus