Troye Sivan i Alessia Cara w nowej wersji klipu do “WILD”!

Troye Sivan, młody artysta i YouTuber australijskiego pochodzenia, odnosi ostatnio w branży muzycznej coraz większe sukcesy. Dziś fanów młodego muzyka czekała niespodzianka, gdyż nie tylko zaprezentował on swój nowy klip, ale również zainicjował specjalną akcję promocyjną.

Piosenka “WILD”, wydana pierwotnie jako pierwszy singiel z debiutanckiego albumu Sivana “Blue Neighbourhood”, doczekała się reedycji zarówno w aspekcie muzycznym jak i wizualnym. W odświeżonej wersji klipu oraz samego utworu towarzyszy mu kanadyjska wokalistka Alessia Cara. Pierwotny teledysk został zrealizowany jako część trylogii promującej pierwszy album artysty, jednak tym razem jest to oddzielny i zupełnie inny koncept.

W związku z promocją nowego klipu Sivan zaprezentował również fanom akcję #WILDHUNT. W kilku wybranych miastach na całym świecie zostały ukryte limitowane kasety VHS zawierające klip do “WILD”. Kampania ma za zadanie skłonić młodych ludzi do poszukiwań nagrania w ich rodzinnym mieście i stawia na współpracę w gronie przyjaciół. Akcja niestety nie obejmuje wszystkich krajów – w Europie jak dotąd wzięto pod uwagę jedynie Niemcy i Francję.

Dyskografię Sivana zamyka wydany w zeszłym roku longplay “Blue Neighbourhood”, który został mocno doceniony przez krytyków i cieszył się ogromną popularnością w internecie. Z krążka pochodzi również singiel “Youth”, który dotarł w tym roku do 23. miejsca na liście Billboard Hot 100.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus