Powstają utwory o Taylor Swift – od Calvina Harrisa i Katy Perry

Czyżby czasy dobrej passy Taylor Swift w mediach zmierzały do końca? Na to przynajmniej wygląda, gdyż powstają właśnie dwie piosenki o Taylor Swift, w których mamy usłyszeć jaka wokalistka jest naprawdę. Swoje piosenki przygotowywują Katy Perry (o której Taylor śpiewała w “Bad Blood”), a także były chłopak Swift – Calvin Harris.

Nowy utwór Calvina Harrisa ma być zatytułowany “Ole” i zostać wydany jeszcze w tym tygodniu. Piosenka ma być nagrana wspólnie z Johnem Newmanem. Duet współpracował już przy okazji hitu “Blame”. W nadchodzącym utworze Harris postanowił opowiedzieć swoją historię zakończenia relacji z Swift. W piosence mają znaleźć się ostre szczegóły:

Zobaczyłem w Internecie, że stałaś się dobrą dziewczyną i zabierasz na wyjazdy swojego chłopaka.

Jesteś uważna, ciągle udajesz.

Ukryłaś moje imię w swoim telefonie, żeby móc zadzwonić i powiedzieć, że przeżywasz piekło.

Że zostawiłaś go i zarezerwowałaś pokój w hotelu.

Dalej Harris używa gry słownej – bez sensowne używa sformuowania “Low Key”, które może budzić skojarzenie z charakterem, którego gra Tom Hiddleston – Loki (brat “Thora”).

Low Key (czyt. Loki) nie powiesz żadnemu swojemu przyjacielowi o mnie

Na domiar wszystkiego, pojawiły się informacje mówiące o tym, że Katy Perry zamierza na swoim nowym albumie umieścić piosenkę – odpowiedź na “Bad Blood”. W utworze Perry rozprawia się z Taylor i mówi o tym, jak bardzo Swift kontroluje media oraz skłóca ze sobą wokalistki.

Czy to koniec dobrej passy Taylor?

Web Cams Sex
Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus