Kolejny dramat Taylor Swift. Kim Kardashian upublicznia rozmowę o utworze “Famous”

To nie jest dobry czas dla Taylor Swift. Ulubienica mediów w ostatnim czasie mocno zszargała swoja opinie wypuszczając do prasy informację że napisała hit Calvina Harrisa “This Is What You Came For”. Były chłopak nie przebierał w słowach odpowiadając Swift (Zobacz tutaj: Cavin do Taylor: “Wiem, że chcesz mnie pogrzebać jak Katy“). Teraz powraca sprawa utworu “Famous” Kanyego Westa.

W piosence raper śpiewał: “I feel like ma and Taylor might still have sex. Why? I made that bitch famous”. Przedstawiciele obu artystów mocno spierali się o kompozycje. Kanye twierdził, że rozmawiał na temat piosenki z Taylor telefonicznie. Taylor zaś stwierdziła, że rozmowy nie było a ona sama jest poszkodowana w tej sytuacji. Swift wykorzystała nawet moment, w którym zdobyła Grammy, aby publicznie zbesztać Kanyego za tekst. Teraz jednak wszystko nabiera nowego światła.

Kim Kardashian, żona Kanyego, postanowiła upublicznić nagranie rozmowy Taylor i Kanyego za pomoca swojego Snapchata. Poniżej możecie zobaczyć całe nagranie. Okazuje się, że Taylor wiedziała o linijce “I feel like me and Taylor might still have sex” (Czuję, że ja i Taylor możemy kiedyś jeszcze uprawiać seks). Uznała ja nawet za duży komplement. Taylor odpowiedziała błyskawicznie na swoim Instagramie na upublicznioną rozmowę oświadczeniem, w którym broni się twierdząc, że to “dalej oznacza, że nie słyszała całej piosenki oraz nie wiedziała o linijce “I made that bitch famous” (sprawiłem, że ta dziwka stała się sławna). Komu wierzycie?

That moment when Kanye West secretly records your phone call, then Kim posts it on the Internet.

A photo posted by Taylor Swift (@taylorswift) on

Web Cams Sex
Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus