“F*** Apologies.” – JoJo powraca z nowym singlem i zapowiada album!

A jednak! Kilka dni temu na Twitterze pojawiła się niepotwierdzona informacja, jakoby amerykańska wokalistka JoJo planowała w najbliższym czasie swój wielki powrót. Wiele osób podeszło do tych rewelacji dość sceptycznie, jednak plotki okazały się prawdziwe – artystka przedstawiła właśnie światu nie tylko swój nowy singiel, lecz również szczegóły nadchodzącego albumu!

Premierowa kompozycja “Fuck Apologies.”, wyprodukowana przez grupę Wolf Cousins oraz Matta Friedmana, jest z całą pewnością zupełnie nowym rozdziałem w karierze muzycznej JoJo. Gościnnie w utworze pojawia się również raper Wiz Khalifa. Kawałek jest pierwszym oficjalnym zwiastunem nadchodzącego krążka “Mad Love”, którego premiera już 14 października. Według potwierdzonych informacji na longplayu znajdzie się trzynaście premierowych kompozycji, w tym w trzech z nich usłyszymy również gościnnie innych artystów. Będzie to trzeci oficjalny album wokalistki i pierwszy od prawie dziesięciu lat!

Dyskografię JoJo zamyka wydany w 2006 roku krążek “The High Road”, zawierający hitowy singiel “Too Little Too Late”. W międzyczasie artystka wydała również nakładem Atlantic Records trzy EPki, jednak nie przyniosły jej one oczekiwanego rozgłosu w mediach. “Fuck Apologies” posłuchać możecie poniżej.

Udostępnij na Google Plus