Allie X prezentuje kolejny utwór z “COLLXTION II”

Allie X zdecydowała się wypuścić nowy utwór ze swojego nowego projektu “COLLXTION II ɄNSOLVED”. Piosenka zatytułowana jest “All the Rage” i już wcześniej mogliśmy ją usłyszeć w nieco innej wersji, a to za sprawą remiksu Cahill, który od jakiegoś czasu można odsłuchać w sieci.

To już kolejny po “Too Much To Dream” utwór z nowej płyty Allie X. Przypominamy, że w maju  swoim profilu Spotify wokalistka stworzyła playlistę zatytułowaną „COLLXTION II ɄNSOLVED” na której pojawiło się tajemnicze półminutowe Intro,

„Cześć, tu Allie X i potrzebuję twojej pomocy. Jest 10 piosenek na COLLXTION II i nie jestem pewna, gdzie one są. Pisałam przez ostatni rok, aby się dowiedzieć, ale potrzebuję Waszej pomocy. Śledźcie tę playlistę, będę tu zamieszczać wszystko, co stworzyłam – od ukończonych utworów przez dema i notatki głosowe i oczekujcie nieoczekiwanego. Zostańcie dziś ze mną i towarzyszcie mi w tym cofającym się wstecz raju.”

Od tamtej pory swoją premierę miał tam singiel “Too Much To Dream” oraz notatka głosowa “Purge”, która ostatecznie została już usunięta. Teraz pojawił się tam utwór “All the Rage”.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus