Eurowizja 2016. Doda komentuje występ Szpaka

Emocje po tegorocznej Eurowizji powoli opadają. Nasz reprezentant, Michał Szpak, zdobył serca słuchaczy w Europie, dzięki czemu zakończył rywalizację na ósmym miejscu. Doda, którą fani od dawna namawiają na udział w konkursie, skomentowała jego występ. Przy okazji odpowiedziała także na pytanie, czy za rok zdecyduje się walczyć o udział w Eurowizji.

– Mam nadzieję, że za rok skupimy się na tym, żeby efekt wizualny był równie ważny. Ponieważ te trzy minuty, kiedy musimy się wyróżnić na tle innych artystów, bo nie zapominajmy, że Eurowizja to jest pakiet – to musi być i fantastyczny spektakl, i muzyka, i charyzma. Artysta nie jest w stanie tego wszystkiego zrobić sam. Michał świetnie zaśpiewał. Resztą powinni zająć się ekspercipowiedziała w rozmowie z Party.pl

Co z udziałem Dody w przyszłorocznej Eurowizji?

Moja mama jest taka śmieszna. Dzwoni do mnie: “Doroniu, ty już pisz piosenkę, to akurat będzie za rok, już wyślesz…”, mówię “Ja nie chcę”, “Ale co nie chcesz – wszyscy chcemy, fani chcą, ja też chcę” (…) Jest jeszcze tyle czasu… – dodała.

 

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus