Andrzej Piaseczny oraz Tomson i Baron trenerami w “The Voice of Poland 7”. Kto do nich dołączy?

Jesienią zobaczymy siódmą odsłonę “The Voice of Poland”. Jak podaje serwis Wirtualnemedia.pl, w fotelach trenerskich po raz kolejny zasiądą Andrzej Piaseczny oraz duet Tomson i Baron. Telewizja Polska rozważa także udział Natalii Kukulskiej. W programie na pewno nie pojawią się Justyna Steczkowska i Edyta Górniak.

Póki co nie wiadomo, kto zajmie czwarty fotel trenera w show. Justyna Steczkowska i Edyta Górniak na swoich profilach na facebooku, poinformowały o rezygnacji z udziału w “The Voice of Poland”.  Maria Sadowska, która w poprzednich sezonach pojawiała się w show, kilka dni temu rozpoczęła prace na planie nowego filmu „Sztuka kochania” w związku z czym jej udział także nie będzie możliwy.

Z informacji Wirtualnemedia.pl wynika, że Telewizja Polska rozważała zmianę formuły realizowanego formatu i po raz pierwszy w historii „The Voice” chciała wprowadzić trzy kobiety w składzie trenerskim. Zazwyczaj uczestników ocenia dwoje wokalistów i dwie piosenkarki, ale w wielu krajach w czteroosobowym gronie trenerskim pojawia się tylko jedna jurorka – Dlatego w negocjacje z Telewizją Polską włączył się licencjonodawca – pisze serwis.

Kogo wy widzicie w fotelu trenerskim?

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus