“Na niby” pierwszym singlem zapowiadającym album Arka Kłusowskiego

Arek Kłusowski szerszej publiczności dał się poznać w programie “The Voice of Poland”, gdzie dotarł do ścisłego finału. Na swoim koncie ma występy w kraju oraz za granicą. Jest laureatem kilku międzynarodowych festiwali takich jak, m.in. Eurosong i Calzoni del Mondo we Włoszech, Kaunas Talent na Litwie czy Srebrna Jantra w Bułgarii. Wystąpił gościnnie na płycie obok takich artystów jak Kazik, Maria Sadowska, Natalia Sikora w projekcie polskich interpretacji utworów Tom’a Waits’a.

Arek przez miniony rok pracował nad swoją pierwszą płytą. Wokalista jest odpowiedzialny zarówno za teksty, jak i kompozycje jedenastu utworów, które znajdą się na albumie. Do współpracy producenckiej zaprosił Michała Wasilewskiego, znanego m.in. z zespołu Xxanaxx. W jednym z utworów pojawi się gościnnie także Wojciech Baranowski.

Premiera albumu „Mimowolnie“ planowana pod koniec 2016 roku. Wydawnictwo promuje utwór “Na niby”.

Jak wam się podoba?

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus