MaRina prezentuje teledysk do “On My Way”

Polska piosenkarka Marina Łuczenko, która znana jest jako MaRina, po kilkuletniej przerwie powraca z nowym singlem, która zapowiada nowy album wokalistki.

Kompozycja została zatytułowana “On My Way” i jest pierwszym singlem artystki od pięciu lat. Utwór swoją premierę miał w poniedziałek (18 kwietnia) w serwisie TIDAL oraz w Gorącej 20 Radia Eska. Piosenka powstała dzięki współpracy MaRiny z Pete Boxta i Arrow Benjamin. Oto co mówi piosenkarka o “On My Way”:

“On My Way” to moja pierwsza piosenka nagrana z Petem i Arrowem w londyńskim studio. W 2011 roku, po zakończeniu trasy koncertowej promującej mój debiutancki album, byłam zmuszona zawiesić swoją karierę artystyczną, gdyż na strunie głosowej zdiagnozowano u mnie polipa. Po operacji i długiej terapii, zacząłem odzyskiwać głos i rozpoczęłam pracę nad nowymi piosenkami. Wtedy też zostałam zauważona przez producenta Pete Boxsta, który pracował z wielkimi, światowymi gwiazdami, oraz przez Arrowa Benjamina, który chwilę potem wydał singiel “Running” z Beyonce, co uczyniło go cenionym na całym świecie wokalistą. To właśnie z Petem i Arrowem nagrałam kilka piosenek, a wszystko zaczęło się od “On My Way”. Mam kilka nowych, gotowych piosenek, jednak zdecydowałam się na produkcję klipu do “On My Way”, ponieważ ten utwór był pierwszym i jest dla mnie szczególny. Liczę, że ten projekt, umożliwi mi współpracę z innymi producentami i kompozytorami, co zaowocuje wyjątkowym albumem.

Dziś, 21 kwietnia ukazał się klip towarzyszący utworowi. Jak wam się podoba?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus