“Anonymous Face” zapowiada nowy album Pati Yang

“Anonymous Face” zapowiada nowy album Pati Yang. W sieci pojawił się towarzyszący mu teledysk. 

Zrealizowany w Londynie przez producenta Jagza Koonera  okazał się być pierwszym zwiastunem nadchodzącej, piątej płyty długogrającej Patti Yang. – Był to pierwszy utwór, którym rozpoczęliśmy prace nad płytą. Spokojnie pracowaliśmy nad kolejnymi utworami – wspomina artystka i dodaje – Poruszaliśmy się po dość klasycznym brzmieniowo terytorium, świadomie wybierając minimalizm, odnosząc paletę dźwięków do legendarnych nagrań ery Krautrocka, Can, Neu oraz wczesnego Brytyjskiego punku, ze względu na przesłanie piosenki, które dla mnie jest w niej elementem najważniejszym.

“Anonymous Face” to dla mnie bardzo ważny utwór. Tak na prawdę po raz pierwszy w życiu, to, co dzieje się wokół, jest dla mnie nie możliwe do pominięcia w twórczości. To nie kwestia wyboru, tylko naturalna, wzbudzająca szczere emocje inspiracja, wytwarzające pewnego rodzaju  poczucie obowiązku, że o tym trzeba mówić teraz głośno, i nie chodzi tu tylko o Polskę. Chaos jest wszędzie. Czasami mam wrażenie, że jesteśmy świadkami początku końca naszej cywilizacji, egoistycznie zapominając, że jeśli do niego dojdzie, nasz popiół użyźni jedynie Ziemie, choć oczywiście mam nadzieje, że przebudzimy się odpowiednio wcześniej aby temu zapobiec – mówi Pati Yang.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus