Nowy album Reni Jusis już w kwietniu!

Reni Jusis wraca do gry! Artystka już w kwietniu wyda swój pierwszy od siedmiu lat album. Premierowy koncert artystki z nowym materiałem odbędzie się w sobotę 23 kwietnia w Poznaniu. Reni Jusis będzie jedną z gwiazd Enea Spring Break Showcase Festival & Conference.

Reni Jusis zaprezentuje materiał z najnowszej płyty pt. „BANG!”. Album ukaże się już w KWIETNIU 2016 nakładem wytwórni Sony Music Poland, z którą Reni podpisała niedawno kontrakt. To niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć i usłyszeć wokalistkę w nowej odsłonie! Po siedmiu latach przerwy – Reni wraca w życiowej formie, której pozazdrościłoby jej wielu dzisiejszych debiutantów. Jej nowy, siódmy już album powstawał we współpracy z 3 producentami muzyki elektronicznej i z pewnością będzie nie lada niespodzianką dla publiczności. „BANG!” zaskakuje świeżością i przypomina o niesamowitej energii muzycznej, z którą od zawsze kojarzona była Reni Jusis.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus