Konkurs. Wygraj album “Panny Wyklęte. Wygnane vol. 2” z autografami wokalistek

“Panny wyklęte. Wygnane vol. 2” to kontynuacja muzyczno-historycznego projektu realizowanego wspólnie przez Fundację Niepodległości, Darka „Maleo” Malejonka i zespół Maleo Reggae Rockers oraz zaproszone wokalistki.

Projekt zaowocował już dwiema płytami. Ich trasy koncertowe wpisywały się w ogólnopolskie działania Fundacji Niepodległości w ramach „Roku Żołnierzy Wyklętych – 2013” i „Roku Żołnierzy Tułaczy – 2014”. Albumy „Panny wyklęte” (2013) i „Panny wyklęte. Volume 1: Wygnane” (2014) odniosły ogromny sukces koncertowy. Gorące przyjęcie, z jakim się spotkały, potwierdza, że przesłanie twórców projektu – prezentowania ważnych treści historycznych z nowoczesnej sceny muzycznej – trafnie odpowiada oczekiwaniom publiczności.

KONKURS: Mamy dla was krążek “Panny wyklęte. Wygnane vol.2” z autografami wokalistek, które wzięły udział w projekcie. Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać na adres redakcja@popheart.pl odpowiedź na pytanie: Którą z wokalistek biorących udział w projekcie lubisz najbardziej i dlaczego? Na wiadomości czekamy do końca tygodnia, czyli do 6 marca 2016 roku. W temacie maila wpisujcie PANNY WYKLĘTE.

okladka

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus