Konkurs zakończony: Wygraj zestaw nagród od Kino Polska Muzyka

Przed wami kolejny urodzinowy konkurs! Tym razem zorganizowany wspólnie z Kino Polska Muzyka! W każdy pierwszy czwartek miesiąca telewizja Kino Polska Muzyka prezentuje najciekawsze polskie koncerty z Przystanku Woodstock. 3 marca stacja pokaże występ Kasi Kowalskiej z 2014 r., który odbył się na małej scenie z okazji 20-lecia wydania pierwszego albumu „Gemini”. To będzie pierwsza emisja telewizyjna tego koncertu! Kasia zaczaruje widzów swoimi największymi przebojami w pięknej oprawie muzycznej i w kameralnej atmosferze. Powtórka w niedzielę, 6 marca o 18:00. W kolejnych miesiącach zobaczymy w Kino Polska Muzyka koncerty: Hey (kwiecień), Budki Suflera (maj), Kamila Bednarka (czerwiec), Dżem (lipiec), Enej (sierpień).

Pytanie konkursowe: Na koncert, którego polskiego artysty wybrałbyś/wybrałabyś się najchętniej? Odpowiedź krótko uzasadnij. Wiadomość wyślij na adres redakcja@popheart.pl w temacie KONIECZNIE wpisując KONKURS 2. Do wygrania PIĘĆ zestawów nagród: słuchawki oraz płyta niespodzianka od Kino Polska Muzyka. Na maile czekamy do 29 lutego 2016 roku. Powodzenia!

Zwycięzcy otrzymali od nas maile z informacją o wygranej. Gratulujemy!

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus