Konkurs zakończony: Wygraj bilety na koncert Natalii Nykiel w Stodole

Bawimy się dalej! Dotychczas w naszych urodzinowych konkursach mogliście wygrać zestaw nagród od Marceliny, płyty, vouchery na zakupy w sklepie Kukiczo.com, a także gadżety i krążki od Kino Polska Muzyka. Teraz przyszedł czas na bilety! I to nie byle jakie – mamy dla was dwie pojedyncze wejściówki na warszawski koncert Natalii Nykiel z trasy “Error Tour”.

Koncert odbędzie się 11 marca 2016 roku w warszawskim klubie Stodoła (dziękujemy za wejściówki!), a przed Natalią, jako support wystąpi K Bleax.

Zadanie konkursowe: Przekonaj nas, że to właśnie Ty powinnaś/powinieneś wygrać! Na zgłoszenia czekamy do końca lutego (29.02.2016 r.) pod adresem redakcja@popheart.pl – forma dowolna: tekst, piosenka, rysunek… co tylko podpowie wam wyobraźnia. Dwie najbardziej kreatywne osoby zostaną nagrodzone wejściówkami na koncert! W temacie wiadomości koniecznie wpiszcie KONKURS 5.

Zwycięzcy otrzymali od nas maile z informacją o wygranej. Gratulujemy!

nykiel

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus