TOP10 najlepszych występów na Oscarach

Przed nami najważniejsza noc miłośników kina. Oscary zostaną wręczone już po raz 88. Jednak czym byłoby kino bez muzyki? Postanowiłem przypomnieć Wam 10. najlepszych, według mnie, występów w historii Oscarów.

10. “Everything Is Awesome” – Tegan and Sara & The Lovely Island

Kto powiedział, że Oscary muszą być poważne? Ten występ wniósł rewelacyjną energię na scenę Oscarów i pokazał, że poważnie brzmiące Oscary nie muszą wcale być nudne i często bezbarwne. Rewelacyjne miny gwiazd na widowni sprawiają, że trudno się nie uśmiechnąć oglądając ten występ.

09. “Skyfall” – Adele

Rewelacyjna Adele. Mimo paru wokalnych wpadek na początku występu, “Skyfall” należy uznać za bardzo dobry występ idealnie wpisujący się w magię Oscarów. Końcówka występu może powodować gęsią skórkę!

08. “Ben” – Michael Jackson

Michael Jackson w 1973 roku miał zaledwie 14 lat, jednak jego występ już wtedy przeszedł do historii. Często mówi się, że to właśnie dzięki temu występowi Jackson udowodnił, że jest najbardziej utalentowanym członkiem The Jackson 5.

07. “I’ve Seen It All” – Björk

Björk nigdy nie była uznawana za wybitnie uzdolnioną wokalistkę, jednak po tym występie wielu mogło się zdziwić. Rewelacyjny wokal i ikoniczna sukienka-łabądź sprawiają, że występ z “I’Ve Seen It All” na stale wpisał się w kanon najlepszych występów na Oscarach.

06. “Dreamgirls Medley” – Beyonce, Jennifer Hudson, Anika

Mimo, że żadna z piosenek z Dreamgirls nie zyskała uznania Oscarów, to o tym występie nie zapomnimy z pewnością. Rewelacyjny wokalny popis Beyonce, Jennifer Hudson i Aniki.

05. “The Hands That Built America” – U2

Nie da się ukryć – początek wykonania wokalnie mógłby być wykonany lepiej. Z każdą minutą Bono polepsza się wokalnie, aby na koniec występu rewelacyjnie zaśpiewać wysokie rejestry. Ten występ U2 wpisał się na stale do kanonu najlepszych utworów wykonanych na Oscarach.

04. “Sound Of Music Tribute” – Lady GaGa

Chyba każdy tego wieczoru był zaskoczony. Po pierwsze dlatego, że Lady Gaga wyglądała rewelacyjnie, a po drugie dlatego, że dała najlepszy występ w swojej karierze udowadniając tym samym, że jest wyjątkowo utalentowaną artystką.

03. “Sooner Or Later” – Madonna

Madonna i branża filmowa nie lubią się za bardzo. Królowa Popu wielokrotnie próbowała swoich sił w filmach, jednak prawie za każdym razem krytycy nie zostawiali na niej suchej nitki. Fakt ten nie przeszkodził Madonnie w oddaniu najlepszego występu wokalnego w swojej karierze właśnie na Oscarach.

02. “Glory” – John Legend

Nie ma słów, aby wyrazić to, co występ z utworem “Glory” przekazał. Pamiętam do dzisiaj jak oglądając występ na żywo ciekły mi łzy. “Glory” idealnie wpisuje się w aktualne zamieszanie związane z Oscarami. Brak nominacji dla czarnoskórych aktorów bardzo rozczarowuje i stawia pod znakiem zapytania to, czy faktycznie problem rasizmu został wyeliminowany.

01. “My Heart Will Go On” – Celine Dion

Nie wyobrażam sobie, kto inny mógłby zająć pierwsze miejsce w tym zestawieniu. Ikoniczne “My Heart Will Go On” to zdecydowanie najlepszy występ w historii Oscarów.

Web Cams Sex
Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus