Poznaj szczegóły debiutanckiej płyty NEO “Dreamers”

Zespół NEO, w którego skład wchodzą Piotr Gozdek, Marcin Nowak, Hubert Jabłoński i Filip Habowski, zakończył pracę nad debiutanckim krążkiem “Dreamers”. Płyta pojawi się w sklepach już za tydzień, 19 lutego 2016 roku. Znajdzie się na niej 11 pop-rockowych utworów, których brzmienie zaskoczy niejednego słuchacza. Płytę promują dwa single: „Ja” i „Twój czas”, do których zostały nakręcone klipy.

Skład zespołu: Piotr „Pete” Gozdek – finalista Must Be The Music (siódma edycja), kompozytor i wokalista, uzależniony od muzyki. Ukończył szkołę muzyczną I stopnia. Edukację rozpoczął w Siedlcach, teraz przeniósł się do Warszawy. Marcin „Nico” Nowak – wokalista i aktor scen muzycznych. Występował m.in. w spektaklach Teatru RAMPA w Warszawie. Ukończył szkołę muzyczną I stopnia. Hubert „Mike” Jabłoński – wokalista, nie ukończył żadnych szkół muzycznych, ale od dziecka występował na różnego typu galach i przeglądach piosenki. Cały czas uczy się w Zespole Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku. Filip „Phil” Habowski – wokalista, także nie ukończył żadnych szkół muzycznych. Od 13 roku życia tańczył i śpiewał w licznych spektaklach muzycznych i pokazach. Rozpoczął studia na „Łódzkiej Filmówce”.

Tracklista:
1. Twój czas
2. Dla Ciebie
3. Believe In Love
4. Nie
5. Dream
6. Kierunek
7. Firelight
8. Na ulicy
9. Ja
10. Siła
11. I’m a Believer

Okładka debiutanckiego krążka NEO:

dreamers

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus