Lady Gaga wystąpi w hołdzie dla Davida Bowiego na Grammy

Lady Gaga wystąpi w “eksperymentalnym hołdzie” dla Davida Bowiego, podczas tegorocznej gali Grammy Awards, która odbędzie się 15 lutego. Tribute zostanie wyreżyserowany przez Nile’a Rodgersa, który współpracował z Gagą przy coverze utworu “I Want Your Love” z repertuaru zespołu Chic. Nile Rodgers był głównym producentem jednego z najpopularniejszych krążków Bowiego “Let’s Dance”, który wydano w 1983 roku.

“Lady Gaga miała wystąpić na tegorocznej gali, ale kiedy David odszedł od nas, wiedzieliśmy, że musimy zmienić kierunek” – mówi producent wykonawczy Grammy Awards, Ken Erlich – “Rozmawialiśmy i zgodziliśmy się co do tego, że to ona powinna wystąpić w hołdzie dla Davida. Idealnie się do tego nadaje.”

Lady Gaga w wielu wywiadach podkreślała, że David Bowie miał duży wpływ na jej karierę.

“Zakochałam się Davidzie, kiedy mieszkałam na Lower East Side. Zawsze czułam, że jego urok był czymś, czego używał aby przekazać ludziom wiadomość, która uzdrawiała ich dusze. On jest prawdziwy, jest prawdziwym artystą”. – mówiła artystka w wywiadze dla Hollywood Reporter na kilka dni przed jego śmiercią.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus