Eurowizja 2016. Margaret: Brzmię jak Rihanna. Nie będę za to przepraszać

Już dawno konkurs Eurowizji nie budził tak wielkich emocji w naszym kraju. W tym roku nowy zarząd TVP zdecydował, że reprezentanta wybiorą widzowie w głosowaniu, które odbędzie się podczas specjalnego koncertu. Do walki o reprezentowanie Polski stanęły największe gwiazdy muzyki w naszym kraju – wśród nich Edyta Górniak, Natalia Szroeder czy Margaret. I to właśnie utwór tej ostatniej według zagranicznych obserwatorów ma szansę na wysokie miejsce w finale, a nawet zwycięstwo.

Pojawiają się też głosy, że piosenka “Cool Me Down” brzmi jakby był to utwór… Rihanny! Co o wszystkim sądzi Margaret? – To prawda. W niskich rejestrach mam podobną barwę głosu no i jakbym nie wycięła sobie trzech strun głosowych, no to tak brzmię i nie będę za to przepraszać – mówi w rozmowie z superexpress.tv i dodaje, że jest fanką Rihanny –  Bardzo lubię Rihannę, mocno śledzę, bardzo mi się to podoba – kończy.

Faktycznie Margaret brzmi jak Rihanna?

 

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus