Zobacz co się działo w brytyjskim X-Factor!

X-Factor-LOGOX Factor jest najpopularniejszym programem muzycznym w Wielkiej Brytanii. W tym roku telewizja ITV UK emituje 12 edycję show, która rozpoczęła się 29 sierpnia. Jurorami X Factor’a są w tym roku wokalistki Rita Ora i Cheryl Fernandez-Versini, dziennikarz radiowy Nick Grimshaw oraz twórca programu i właściciel wytwórni SyCo Music Simon Cowell. W rolę prowadzących wcielają się Caroline Flack i Olly Murs.

W sobotę 31 października wyemitowano pierwszy odcinek live, podczas którego wystąpiło 13 uczestników. Dwunastu uczestników mentorzy wybrali w zeszły weekend podczas emitowanych na żywo domów jurorskich (czytaj więcej: http://popheart.pl/?p=25304), trzynastą osobą jest Monica Michael, która otrzymała od wszystkich jurorów “dziką kartę” będącą przepustką do programów live.

 

Zobacz występy wszystkich uczestników:

Kategoria: CHŁOPACY
Mentor: Nick Grimshaw

 

Ché Chesterman

Seann Miley Moore

Mason Noise

Kategoria: DZIEWCZYNY
Mentor: Rita Ora

Monica Michael

Louisa Johnson

Lauren Murray

Kiera Weathers

Kategoria: ZESPOŁY
Mentor: Cheryl Fernandez-Versini

4th Impact

Alien Uncovered

Reggie ‘N’ Bollie

Kategoria: 25 +
Mentor: Simon Cowell

Bupsi

Anton Stephans

Max Stone

Gościem specjalnym sobotniego odcinka był zwycięzca poprzedniej edycji X Factor’a – Ben Haenow, który po raz pierwszy zaśpiewał na żywo swój debiutancki singiel “Second Hand Heart”. W niedzielę podczas wyników głosowania widzów, na scenie wystąpiły zwyciężczynie 8 edycji X Factor’a – Little Mix z singlami “Love Me Like You” i “Black Magic”, oraz Ellie Goulding z piosenką “On My Mind”.

Ben Haenow – “Second Hand Heart”

Little Mix – “Love Me Like You” i “Black Magic”

Ellie Goulding – “On My Mind”

Zgodnie z wynikami głosowania widzów z programem pożegnali się Bupsi i zespół Alien Uncovered, który przegrał w dogrywce z Kierą Weathers. Za tydzień na scenie programu zobaczymy 11 uczestników!

 

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus