The X Factor UK: Sprawdź, kto pożegnał się z programem!

X-Factor-LOGOX Factor jest najpopularniejszym programem muzycznym w Wielkiej Brytanii. W tym roku telewizja ITV UK emituje 12 edycję show, która rozpoczęła się 29 sierpnia.

Jurorami X Factor’a są w tym roku wokalistki Rita Ora i Cheryl Fernandez-Versini, dziennikarz radiowy Nick Grimshaw oraz twórca programu i właściciel wytwórni SyCo Music Simon Cowell. W rolę prowadzących wcielają się Caroline Flack i Olly Murs.

W sobotę 21 listopada wyemitowano czwarty odcinek live, podczas którego wystąpiło 7 uczestników. W poprzednim tygodniu zgodnie z wynikami głosowania widzów z programem pożegnali się Max Stone oraz Monica Michael, która przegrała w dogrywce z Antonem Stephansem.

 

Zobacz występy wszystkich uczestników:

Kategoria: CHŁOPCY
Mentor: Nick Grimshaw

 

Ché Chesterman

Mason Noise

Kategoria: DZIEWCZYNY
Mentor: Rita Ora

Louisa Johnson

Lauren Murray

Kategoria: ZESPOŁY
Mentor: Cheryl Fernandez-Versini

4th Impact

Reggie ‘N’ Bollie

Kategoria: 25 +
Mentor: Simon Cowell

Anton Stephans

 

Tym razem z programem jak co tydzień pożegnała się dwójka uczestników, z tym że jedna osoba opuściła program już w sobotę, a druga tradycyjnie w niedzielę. Przygodę z programem jako pierwszy zakończył w sobotę Mason Noise. W niedzielę 22 listopada z formatem pożegnał się Anton Stephans który przegrał w dogrywce z Ché Chesterman’em. Za tydzień na scenie pojawi się już tylko 5 uczestników!

Gośćmi specjalnymi sobotniego odcinka X Factor byli Ed Sheeran i Rudimental, którzy zaprezentowali piosenkę “Lay It All On Me” w świetnej oprawie wizualnej! W niedzielę na scenie wystąpił Olly Murs z nowym singlem “Kiss Me” oraz Nathan Sykes z piosenkąOver And Over Again“.

 

Ed Sheeran & Rudimental – “Lay It All On Me”

Olly Murs – “Kiss Me”

Nathan Sykes – Over And Over Again

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus