One Direction oraz Jess Glynne wystąpili w programie X Factor!

X-Factor-LOGOX Factor jest najpopularniejszym programem muzycznym w Wielkiej Brytanii. W tym roku telewizja ITV UK emituje 12 edycję show, która rozpoczęła się 29 sierpnia.

Jurorami X Factor’a są w tym roku wokalistki Rita Ora i Cheryl Fernandez-Versini, dziennikarz radiowy Nick Grimshaw oraz twórca programu i właściciel wytwórni SyCo Music Simon Cowell. W rolę prowadzących wcielają się Caroline Flack i Olly Murs.

W sobotę 14 listopada wyemitowano trzeci odcinek live, podczas którego wystąpiło 9 uczestników. W poprzednim tygodniu zgodnie z wynikami głosowania widzów z programem pożegnali się Kiera Weathers i Seann Miley Moore, który przegrał w dogrywce z Masonem Noisem.

 

Zobacz występy wszystkich uczestników:

Kategoria: CHŁOPCY
Mentor: Nick Grimshaw

 

Ché Chesterman

Mason Noise

Kategoria: DZIEWCZYNY
Mentor: Rita Ora

Monica Michael

Louisa Johnson

Lauren Murray

Kategoria: ZESPOŁY
Mentor: Cheryl Fernandez-Versini

4th Impact

Reggie ‘N’ Bollie

Kategoria: 25 +
Mentor: Simon Cowell

Anton Stephans

Max Stone

W niedzielę 15 listopada podczas wyników głosowania widzów, na scenie gościnnie wystąpiła Jess Glynne ze swoim nowym singlem “Take Me Home”, oraz boysband One Direction, który zaprezentował piosenkę “Perfect” pochodzącą z wydanego kilka dni temu albumu “Made In The A.M”.

 

Jess Glynne – “Take Me Home

One Direction – “Perfect”

Z programem pożegnali się tym razem Max Stone oraz Monica Michael, która przegrała w dogrywce z Antonem Stephansem. Za tydzień na scenie programu zobaczymy już tylko 7 uczestników!

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus