KONKURS: Marcelina akustycznie. Poznaj szczegóły wydarzenia i wygraj album “Gonić burzę”

IMG_9010 2Marcelina promuje właśnie swój trzeci autorski album o tytule “Gonić burzę”. Na nowym krążku znalazło się trzynaście utworów, współautorką wszystkich kompozycji jest Marcelina. Jest także autorką tekstów, poza jednym – wspólnie napisanym z Budyniem z zespołu Pogodno. Klimat płyty to gitarowe brzmienie, które w zestawieniu z delikatnym głosem Marceliny dają niesamowicie świeży efekt.

Już 26 listopada 2015 roku artystka spotka się z fanami podczas akustycznego koncertu. W “Śnie Pszczoły” po raz pierwszy usłyszymy akustyczne wersje utworów z jej najnowszej płyty, ale także utwory z poprzednich wydawnictw.
Po koncercie odbędzie się spotkanie z Marceliną, podczas którego będzie nabyć płyty, wspólnie z artystką wypić herbatę i porozmawiać.

 

Bilety: 20 zł; będą dostępne w Oparach Absurdu, Zakład Mięsny Wileńska 25 i w Śnie Pszczoły na ul. Grochowskiej 301/305

Marcelina Akustycznie, Sen Pszczoły, godz. 20:00

 

KONKURS! Dla tych, którzy nie mogą zjawić się na koncercie mamy najnowszy album Marceliny. Zasady są proste – w komentarzu pod tym artykułem podajcie swój ulubiony utwór Marceliny z krótkim uzasadnieniem – 2-3 zdania. Nie zapomnijcie wcześniej zalogować się np. poprzez twittera albo facebooka.

Na zgłoszenia czekamy do końca listopada 2015 roku. Wybierzemy najciekawszą odpowiedź 🙂

 

Marcelina 26.11

 

 

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus