Adam Lambert wystąpi w Polsce!

Adam-Lambert-The-Original-High-2015Adam Lambert dał się poznać szerszej publiczności w 2009 roku, dzięki udziałowi w amerykańskim „Idolu”. Jego wyjątkowa osobowość, unikalny, teatralny styl i charakterystyczny wokal z miejsca porwały publiczność, zapewniając mu miliony odbiorców na całym świecie. Od tego czasu stał się międzynarodową supergwiazdą i zdobywcą wielu muzycznych wyróżnień, w tym m.in. nominacji do nagrody Grammy w kategorii Best Male Pop Vocal Performance. Występował również z legendarną grupą Queen, w ramach projektu Queen + Adam Lambert, którego trasa koncertowa cieszyła się ogromnym powodzeniem.

Na dyskografię Lamberta składają się obecnie trzy albumy. Ostatni – „The Original High” – został wydany nakładem Warner Bros. Records w 2015 roku. Nowy krążek promuje singiel „Ghost Town”, który nie opuszcza czołówki notowań Billboardu. Podczas nagrywania albumu, Lambert pracował z zaufanymi i sprawdzonymi producentami – Maxem Martinem i Shellbackiem – którzy są odpowiedzialni za sukces wielu wcześniejszych hitów piosenkarza. „The Original High” to mix synth popu z tanecznymi naleciałościami muzyki house i dance.

Adam Lambert wystąpił 29 sierpnia w Szczecinie podczas gali Eska Music Awards 2015, gdzie wykonał dwa utwory. Po tym krótkim występie wzrósł apetyt na pełnowymiarowy koncert! Muzyk doskonale znany m.in. dzięki przebojowemu singlowi „Ghost Town”, wystąpi 30 kwietnia 2016 na warszawskim Torwarze. Organizatorem koncertu promującego album “The Original High”  jest agencja Go Ahead!

 


Warszawa, Torwar – ul. Łazienkowska 6a

30 kwietnia 2016, godzina 20:00

Bilety od 06.11.2015 będą dostępne w sprzedaży internetowej na stronach:
www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl
oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn

Udostępnij na Google Plus