Poznaj wszystkich uczestników brytyjskiego X Factor’a!

X-Factor-LOGOX Factor jest najpopularniejszym programem muzycznym w Wielkiej Brytanii. W tym roku telewizja ITV UK emituje 12 edycję show, która rozpoczęła się 29 sierpnia. Dotychczas można było obejrzeć siedem odcinków castingowych, dwa z bootcampów, oraz trzy z etapów sześciu krzeseł. W weekend 24 i 25 października po raz pierwszy w historii programu, można było obejrzeć dwa odcinki z domów jurorskich transmitowane na żywo!

Jurorami tegorocznej edycji X Factor’a są wokalistki Rita Ora i Cheryl Fernandez-Versini, dziennikarz radiowy Nick Grimshaw oraz twórca programu i właściciel wytwórni SyCo Music Simon Cowell. Gośćmi specjalnymi domów jurorskich, którzy pomagali jurorom w doborze uczestników do odcinków live byli Mark Ronson (gość Nicka), Meghan Trainor (gość Rity), Jess Glynne (gość Cheryl), oraz Louis Tomlinson (gość Simona).

Prowadzącymi program są Caroline Flack i Olly Murs.

Finałowa dwunastka uczestników, którzy zostali wybrani przez swoich mentorów w weekend podczas emisji domów jurorskich na żywo przedstawia się następująco:

Kategoria: Chłopacy
Mentor: Nick Grimshaw

Ché Chesterman

Seann Miley Moore

Mason Noise

Kategoria: Dziewczyny
Mentor: Rita Ora

Louisa Johnson

Lauren Murray    

Kiera Weathers

Kategoria: Zespoły
Mentor: Cheryl Fernandez-Versini

4th Impact

Alien Uncovered

Reggie n Bollie

Kategoria: 25 +
Mentor: Simon Cowell

Bupsi

Anton Stephans

Max Stone

Gośćmi specjalnymi pierwszego odcinka “live” będą Ellie Goulding i Little Mix. Transmisja odbędzie się już 31 października i 1 listopada w telewizji ITV UK.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus