Mary Komasa akustycznie w utworze “Point of No Return” zapowiada jesienną trasę koncertową

mary-komasa-b-iext28399748W marcu ukazała się debiutancka płyta Mary Komasa “Mary Komasa”. Już wkrótce artystka ruszy w trasę koncertową. Promuje ją akustyczna wersja “Point of No Return”.

Mary Komasa sama komponuje i pisze teksty. Nad brzmieniem jej debiutanckiego krążka czuwał znany producent muzyczny Guy Sternberg, który pomógł Mary stworzyć jej charakterystyczne brzmienie, używając do tego całego arsenału oryginalnych instrumentów i mikrofonów z lat 60 i 70. Mary i Sternberg szybko znaleźli wspólny język – połączyło ich podobne podejście do nagrywania i wykonywania muzyki. Artystce zależało na wykreowaniu brzmienia surowego, pełnego szczerej, niezafałszowanej emocji, dzięki czemu powstał niezwykły zestaw utworów, jednocześnie bardzo zróżnicowany i spójny, sięgający do źródeł i nowoczesny. Słychać w nim echa muzyki gospel, bluegrass, klasycznego rocka, New Wave, czy ambitnej muzyki filmowej.

 

FALL TOUR

14.10 – Wrocław / Stary Klasztor

16.10 – Kraków/ Fabryka

17.10 – Warszawa / Miłość

10.11 – Katowice / Jazz Club Hipnoza

11.11 – Łodź / Williamsburg

12.11 – Gdańsk / Stary Maneż

13.11 – Szczecin / Hormon

12.11 – Poznań / Eskulap

15.11 – Bydgoszcz / Savoy

mary-komasa-b-iext28399748

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus