Tinashe zapowiada nowy album!

Era Aquarius zdaje się, że dobiegła właśnie końca.

O ile niedawno miała miejsce premiera klipu BetFeels Like Vegas, które promują jeszcze poprzedni debiut, wokalistka R&B Tinashe zdążyła już zapowiedzieć kolejny krążek. Nowy album będzie miał tytuł Joyride i prawdopodobnie będzie miał premierę jeszcze w tym roku.

Obejrzyj zwiastun!

Co nieco o albumie opowiada sama piosenkarka dla magazynu Rolling Stone:

Skąd nazwa Joyride? Zawsze siedziała mi gdzieś z tyłu głowy, ale zaczęła nabierać na znaczeniu dzięki przebiegowi mojej kariery. Te wszystkie wyjazdy przez ostatni rok i wszystko, przez co przeszłam… To naprawdę wydaje się być przygodą, podróżą, jazdą. Album jest inspirujący, ekscytujący, niebezpieczny, przygodowy, wybuchowy!

Do tej pory w studio zarejestrowano takie numery jak Fire and FlamesJoyrideParty Favors (rzekomo taki tytuł ma mieć nadchodzący singiel) oraz Player. Prawdopodobnie na nowym wydawnictwie usłyszymy Chrisa Browna.

Od jakiegoś czasu w sieci możemy znaleźć piosenkę Up We Go, która została nagrana na potrzeby płyty. Nie wiemy jednak, czy ostatecznie na nią trafi.

Web Cams Sex
Kuba

Kuba

Muzyką interesuje się praktycznie od roku 2010. Wtedy też słuchałem tylko POPu. Dziś nie tylko doceniam inne gatunki muzyczne, ale też potrafię szczerze powiedzieć co jest dobre, a co złe.

Udostępnij na Google Plus