Honorata Skarbek w teledysku do “Morze słów”

11999669_767470520047620_3964535477927995101_o31 lipca 2015 roku ukazał się trzeci album Honoraty Skarbek (wcześniej Honey) zatytułowany “Puzzle”. Znalazło się na nim 11 piosenek, utrzymanych w popowym klimacie. 

W sieci pojawił się teledysk do kolejnego singla promującego krążek. Został nim utwór “Morze słów”.

Morze słów” jest kolejną piosenką, po „Fenyloetyloaminie” i „Nagiej“, kontynuującą cykl emocjonalnych ballad. Takie kompozycje są mi szczególnie bliskie, bo pokazują wrażliwą stronę mojej naturyPodobnie, jak inne piosenki z „Puzzli“, tak i ta powstała przez historię z mojego życia. Chciałam ubrać w słowa i melodie sytuacje, kiedy byłam ubierana w kłamstwa, w których topilam sie jak w tytułowym “morzu słów” – mówi Honorata.

Przypominamy, że niedawno rozmawialiśmy z wokalistką nie tylko o tym albumie, jeśli nie czytaliście wywiadu – odsyłamy pod ten link: Honorata Skarbek dla Popheart.pl: Nie chciałam zostać piosenkarką

Poniżej teledysk oraz zdjęcia z planu wykonane przez Gabrielę Orłowską.

 

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus