Sylwia Grzeszczak wkrótce zostanie mamą! Artystka odwołała koncerty

Sylwia-Grzeszczak-Fot.-Pawel-PyrzSylwia Grzeszczak jest jedną z najpopularniejszych wokalistek w naszym kraju. Wokalistka wydała dotychczas trzy albumy studyjne: “Ona i On” z Liberem, oraz dwa solowe: “Sen o przyszłości” i “Komponując siebie”. Dwa ostatnie uzyskały status podwójnie platynowej płyty oraz zajęły kolejno 1. i 4. miejsce na liście sprzedaży płyt w Polsce.

Artystka na swoim Facebooku podzieliła się się dzisiaj szczęśliwą nowiną – wraz z Liberem spodziewają się swojego pierwszego dziecka! Z powodu ciąży artystka zawiesiła działalność koncertową.

Moi Drodzy.. za jakiś czas zostanę mamą <3
Chciałabym bezgranicznie poddać się tym chwilom, tak by w ZDROWIU, spokoju i radości uszanować szczególny czas w którym się znajduję .. Podjęłam decyzję o odwołaniu wszystkich koncertów które miały się odbyć do końca 2015 roku.. Wiem, że Wielu z Was czekało na nasze wpólne spotkania, wspólne śpiewanie. Proszę Was o cierpliwość, jestem pewna, że zobaczymy się na trasie koncertowej w kolejnym roku! Dziękuję Wszystkim za życzenia!!

 

GRATULUJEMY!

 

Moi Drodzy.. za jakiś czas zostanę mamą <3 Chciałabym bezgranicznie poddać się tym chwilom, tak by w ZDROWIU, spokoju i…

Posted by Sylwia Grzeszczak Official on 24 sierpnia 2015

 

Sylwia-Grzeszczak-Fot.-Pawel-Pyrz

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus