Natalia Szroeder kończy współpracę z Liberem!

natalia-szroeder-liber-wszystkiego-na-razNatalia Szroeder zdobyła popularność dzięki duetowi z Liberem. Razem stworzyli takie hity jak “Wszystkiego na raz”, “Teraz Ty” czy “Nie patrzę w dół”. Ich ostatni singiel – “Porównania” – jest także ich ostatnim wspólnym utworem. W rozmowie z Afterparty.pl Natalia zdradziła, że teraz stawia na solową karierę.

 

Ja już otwarcie o tym mówię, że singiel “Porównania” był ostatnim naszym singlem. Decydujemy się na to, że na tej zawodowej płaszczyźnie musimy się rozstać z Liberem. On ma mnóstwo pomysłów, a ja chciałbym być kojarzona jako wokalistka solowa, wokalistka ze swoim repertuarem. Moja nowa płyta będzie solową płytą. Liber pomaga mi w sferze tekstowej, gramy razem koncerty, być może jeszcze w przyszłym roku będziemy grać razem, o ile będzie zapotrzebowanie. Singlowo nie będziemy już szli w duecie, ale nie mówię, że na zawsze, bo być może będziemy współpracować jeszcze kiedyś – mówi AfterParty.pl Natalia.

 

Żałujecie?

 

natalia-szroeder-liber-wszystkiego-na-raz

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus