Michał Sobierajski z “The Voice of Poland 2” w klipie do singla “Rzeka”

Pamiętacie Michała Sobierajskiego? Pojawił się w drugiej edycji programu ‘The Voice of Poland”, gdzie pod skrzydłami Justyny Steczkowskiej doszedł do finału. Teraz powraca z debiutancką płytą, której odsłonę poznaliśmy przed kilkoma chwilami.

Singiel wraz z klipem zapowiadają debiutancki album “Przed Snem”. W numerze “Rzeka” artysta  odkrywa kolejne części układanki o codzienności, przemijaniu, postrzeganiu rzeczywistości widziane z perspektywy Sobierajskiego. To dosłowne odzwierciedlenie życia, ciągłego ruchu, czasem szybszego innym razem nieco wolniejszego nurtu.

Muzyka i wizualizacja to główne środki wyrazu, narzędzie projekcji codzienności. Michał występuje jako narrator historii, która dzieje się w jego głowie i myślach. Pisząc nuty widzi konkretne postaci, sytuacje z życia, tworzy historię przepływu uczuć międzyludzkich, od momentu poznania, ukazując fascynacje, namiętność, tęsknotę, smutek, ból, walkę ze wspomnieniami.

 

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus