M.I.A. o ciemnej stronie Diplo

tumblr_m8eq9erKA41r5xsw9o1_50022 marca mija 10 lat od wydania debiutanckiego krążka M.I.A.. Z tej okazji wokalistka wraca wspomnieniami do tamtych czasów, a także do jej romansu z Diplo, który produkował kawałki na jej pierwsze 3 albumy.

“Kiedy podpisałam kontrakt z Interscope on dosłownie zdemolował mój pokój w hotelu i zniszczył wszystkie meble ponieważ był tak wściekły. Zauważyła mnie komercyjna wytwórnia i to było najgorsze co mogło się według niego zdarzyć” – wspomina M.I.A. – “Potem zadzwoniła do mnie Missy Elliott i chciała współpracować ze mną przy jej kawałku – jestem pewna, że ja i Diplo mieliśmy o to sprzeczkę, a to przez to, że rozmawiałam o współpracy z kimś, kto był znany. Cały czas stał za mną i powtarzał – To jest złe, to jest gówno. Nie powinnaś być na listach przebojów, nie powinnaś być na okładce magazynów, nie powinnaś udzielać wywiadów, nie powinnaś współpracować z nikim znanym. Powinnaś  być undergroundowa.”

Ostatnio Diplo współpracował z takimi artystami jak Madonna, Jessie J, Justin Bieber czy Britney Spears. M.I.A postanowiła to skomentować.

“Teraz widzę, że był po prostu zazdrosny i nie mógł się doczekać, żeby zostać najlepszym przyjacielem Taylor Swift czy umawiać się z Katy Perry. Wtedy mu wierzyłam. Nie docierało do mnie, że mógłby być zazdrosny. Spotkałam go, zakochałam się i pozwoliłam mu przejąć nade mną kontrolę.” – wspomina artystka.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus