Agata Dziarmagowska ujawnia kulisy „X Factor”. „Wycinają z kontekstu!”

Agata Dziarmagowska była jedną z najbardziej charakterystycznych wokalistek w ostatniej edycji programu “X Factor”. Wiele osób wróżyło jej zwycięstwo, niestety nie dotarła nawet do odcinków na żywo. Nie przeszkodziło jej to jednak w karierze.  Kiedy inni walczyli o główną nagrodę, ona miała już na koncie teledysk i kontrakt z dużą wytwórnią.

W jednym z najnowszych wywiadów Agata zdradziła, że widzowie mogli mieć o niej mylne wyobrażenie, ponieważ niektóre wypowiedzi były wycinane z kontekstu.

 

Nie ma we mnie takiej nienawiści, zawiści, czyli ulubionego zajęcia tych wszystkich, którzy pokazują mnie jako arogantkę, bezduszną “wredotę”, co nie ma nic wspólnego z moim podejściem do życia i ludzi. Ja absolutnie nie jestem osobą konfliktową, mściwą. Ja jestem całe życie na głębokim “chillu”, jestem wyluzowana. Widzom bardzo trudno jest odróżnić jest arogancję od pewności siebie. Programy niektóre rzeczy celowo tak kleją, żeby wyszło, że jest zupełnie inaczej, niż było – na przykład wycinanie rzeczy z kontekstu. Z tym też się spotkałam w “X Factor”

 

Agata opowiedziała również o możliwych przyczynach tak szybkiego pożegnania się z programem – już na etapie domów jurorskich.

 

Nie wiem, co się stało w domu jurorów. Po prostu były lepsze ode mnie osoby, jeżeli chodzi o warsztat. Były dziewczyny, które śpiewały trochę lepiej ode mnie, ale, jak widać, chyba nie skończyłam najgorzej. Mimo tego, że nie dostałam się do odcinków na żywo, jako pierwsza wydałam singla. To że odpadłam, to jest tak naprawdę nic. Teraz działam już na swoje konto i cieszę się, że mam możliwość robienia czegoś swojego.

 

Myślicie, że takie wypowiedzi zaszkodzą jej karierze?

 

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus